O nás

Nabízíme komplexní, profesionální , moderní a vstřícnou péči o dětské pacienty.

 

Vycházíme z poznatků moderní medicíny, pravidelně se vzděláváme. Zároveň se nebráníme i alternativním pohledům. Rádi spolupracujeme s dalšími odborníky.

 

Myslíme si, že péče o dítě je zároveň péčí o celou rodinu. Snažíme se porozumět dětem a rodičům individuálně, v kontextu jejich specifické rodinné situace. Bereme v potaz rodinná přesvědčení, vážíme si dobré spolupráce s rodiči.


 

 

Pečují o vás

Mirka KuglerováMUDr. Miroslava Kuglerová

Lékařka se specializovanou způsobilostí v oboru dětské lékařství a oboru praktický lékař pro děti a dorost.

Má 2 atestace v oboru pediatrie. Promovala v roce 1998 na 2. lékařské faktultě Univerzity Karlovy Praha. Pracovala na dětském oddělení nemocnice Kolín (4 roky) a ve FN Motol (Klinika dětské neurologie a Klinika dětské hematologie a onkologie - celem 3 roky). Od roku 2007 pracovala  jako praktický lékař pro děti a dorost (nemocnice na Homolce a společnost Medicover).

V roce 2010 založila zcela novou vlastní pediatrickou praxi v Libčicích nad Vltavou.

Kromě pediatrie se zajímá o psychologii a psychoterapii. Absolovala výcvik s následnou supervizí v systemické rodinné terapii v Centru rodinné terapie FN Motol. Poznatky využila na Klinice hematologie a onkologie (zejména herní a rodinná terapie těžce nemocných dětí) a také ve vlastní malé praxi rodinné terapie.

Kontinuálně se vzdělává, aktivně se účastní seminářů a kongresů a publikuje v časopise Děti a my.

 

 

 

Martina Fejtová

Zdravotní sestra Martina Fejtová

Zkušená šikovná zdravotní sestra s výborným přístupem k dětem a jejich rodičům.

 

 

 

© Copyright 2012 Pediatrie dětí ~ made by Otchi-Ushi production